OCIEPLANIE PIANĄ PUR - 

Mieszkaj w ciepłym i oszczędnym domu!

Zadzwoń do nas: 697 737 418

Firma PURCHAMPION wykonuje izolacje takie jak:

- IZOLACJA PODDASZA. Jest to jedna z najczęstrzych metod ociepleń wybierana przez naszych klientów. Dzięki niej przede wszystkim oszczędzisz na ogrzewaniu, bo przy tym rodzaju ociepnienia nie ma mostków termicznych przez które ucieka ciepło. Izolacja pianą PUR poddasza również nie obciąża bardzo konstrukcji.

-  IZOLACJA FUNDAMENTÓW. Od fundamentów zaczyna się wszystko. Na dobrze zrobionych fundamentach dom będzie solidny i trwały na lata. Piana PUR wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oferuje ocieplenie pianą zamknięto komórkową, która jest stworzona do ociepleń fundamentów( i nie tylko).

-IZOLACJA ŚCIAN . Jest to świetna metoda izolacji, gdy po pierwsze zależy Ci na czasie, bądż po drugie gdy konstrukcja budynku jest specyficzna i trzeba ją ,,uzupełnić" od wewnątrz specjalnie do tego przystosowaną pianką PUR.

- IZOLACJA STROPÓW. Dobra izolacja sprawi, że utrata ciepła wewnątrz budynku gwałtownie spadnie. zadbaj o to i zaoszczędź!

- IZOLACJA HAL. Często budowa hal jest specyficzna i ciężko było by ją ocieplić tradycyjnymi metodami. Właśnie do tego jest stworzona piana PUR, by dostać się do trudno dostępnych miejsc, by szybko i sprawnie ocieplić pomieszczenie. 

- IZOLACJA HYBRYDĄ POLIMOCZNIKA. Ma zastosowanie w ociepleniu balkonów, tarasów, aby zaizolowac daną powierzchnie przeciwolgoci.

- IZOLACJA DACHÓW OD ZEWNĄTRZ. Stosowana najczęściej na dachach płaskich (np. bloki mieszkalne, domy z dachami płaskimi). Ma właściwośći zarówno przeciwilgociowe jak i termiczne.

-IZOLACJA POSADZKI. Idealne zastosowanie, gdy jest dużo instalacji (przewody, elektryczne, rury).

IZOLACJE NATRYSKOWE - fundamenty - dachy - hale - poddasza - stropy - ściany