OCIEPLANIE PIANĄ PUR - 

Mieszkaj w ciepłym i oszczędnym domu!

Zadzwoń do nas: 697 737 418

Izolacje natryskowe pianą PUR - cena

Piana poliuretanowa to świetny sposób na ocieplenie budynku. Firma PurChampion specjalizuje się w dociepleniach lekką, nowoczesną pianą poliuretanową PUR metodą natryskową praktycznie w całym sektorze budowlanym. W ociepleniach stosujemy wysokociśnieniowy agregat amerykańskiej firmy Graco. Pracujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości firmy PURIOVA.

Oferujemy termo- i hydroizolację fundamentów, dachów, poddaszy, stropów, hal przemysłowych. Koszt takiego ocieplenia jest ustalany wspólnie z inwestorem. Po dokładnym zmierzeniu i obejrzeniu budynku następuje wycena, która jest indywidualnie ustalana i obejmuje zawsze darmowy pomiar. Każdy dom jest inny, każdy klient posiada też inne cele związane z izolacją natryskową. Na wysokość ceny wpływa także grubość izolacji, zazwyczaj jest to 15-20 cm, czy budowa dachu np. załamania dachu, połączenia ścian ze skośnym dachem.

Rodzaje piany PUR używanej do dociepleń

Piana otwartokomórkowa

Pianę otwartokomórkową stosuje się bezpośrednio wewnątrz dachu. Po natrysku piana zwiększa swoją objętość nawet do 120 razy. Dzięki temu tworzy ciepłą bardzo szczelną warstwę. Piana PUR dzięki swojej technologii wypełnia nawet najmniejsze szczeliny i miejsca które np. dla wełny nie są dostępne. Na warstwę piany można dać płyte gips-karton, dzięki czemu można sprawić, że poddasze będzie użytkowe. Gdzie stosować? - izolacja poddaszy - izolacja stropów - izolacja ścian działowych w budynkach

Piana zamkniętokomórkowa

Pianę zamkniętokomórkową stosuje się do izolacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej budynku. Struktura zamknięto komórkowa składa się w 80% z komórek zamkniętych, które są wypełnione gazem. Pianki o zamkniętych komórkach charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła. Dlatego stosuje się je w miejscach gdzie liczy się każdy centymetr, eliminują zjawisko "pocenia się" blachy różnego pochodzenia. Ma dużą odporność na zagniatanie, a jednocześnie ma niską przepuszczalność. Gdzie stosować? - hale i magazyny - chłodnie - izolacja fundamentów - izolacja storpów od zewnątrz - izolacja pod wylewki, czy ogrzewanie podłogowe

Orientacyjne ceny ocieplania pianą PUR

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje piany, których zastosowanie zależy od przeznaczenia budynku.
Podane poniżej ceny są jedynie orientacyjne:

Piana otwartokomórkowa
powierzchnia 1 m2 1 m2 1 m2
grubość natrysku 15 cm 20 cm 25 cm
cena (orientacyjnie) 40 zł brutto 50 zł brutto 60 zł brutto
Piana zamkniętokomórkowa
powierzchnia 1 m2 1 m2
grubość natrysku 5 cm 10 cm
cena (orientacyjnie) 65 zł brutto 95 zł brutto

W cenie zawarte jest zabezpieczenie wszelkich niewymagających ocieplenia powierzchni oraz własny prąd z agregatu prądotwórczego, dzięki któremu inwestor nie ponosi dodatkowych kosztów i nie spotykamy sytuacji z brakiem prądu lub niewytrzymującymi bezpiecznikami.

Ocieplenie pianą PUR to Twój najlepszy wybór! Istneje możliwość negocjacji cen w przypadku większych powierzchni!

IZOLACJE NATRYSKOWE - fundamenty - dachy - hale - poddasza - stropy - ściany