OCIEPLANIE PIANĄ PUR - 

Mieszkaj w ciepłym i oszczędnym domu!

Zadzwoń do nas: 697 737 418

Obecnie na rynku jest bardzo dużo rodzajów pianek izolacyjnych. My współpracujemy z firmą PURINOVA praktycznie od początku naszej działalności. Pianka dobrze się rozprowadza, dobrze się trzyma powierzchni.

PIANA OTWARTOKOMÓRKOWA

Pianę otwartokomórkową stosuje się bezpośrednio wewnątrz dachu. Po natrysku piana zwiększa swoją objętość nawet do 120 razy. Dzięki temu tworzy ciepłą bardzo szczelną warstwę. Piana PUR dzięki swojej technologii wypełnia nawet najmniejsze szczeliny i miejsca które np. dla wełny nie są dostępne. Na warstwę piany można dać płyte gips-karton, dzięki czemu można sprawić, że poddasze będzie użytkowe. Gdzie stosować? - izolacja poddaszy - izolacja stropów - izolacja ścian działowych w budynkach. Na chwile obecna w naszym ociepleniu, które stosujemy u klientów jest pianka PURIOS E z firmy polskiej Purinova oto jej parametry:

PIANA ZAMKNIĘTOKOMÓRKOWA

Pianę zamkniętokomórkową stosuje się do izolacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej budynku. Struktura zamknięto komórkowa składa się w 80% z komórek zamkniętych, które są wypełnione gazem. Pianki o zamkniętych komórkach charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła. Dlatego stosuje się je w miejscach gdzie liczy się każdy centymetr, eliminują zjawisko "pocenia się" blachy różnego pochodzenia. Ma dużą odporność na zagniatanie, a jednocześnie ma niską przepuszczalność. Gdzie stosować? - hale i magazyny - chłodnie - izolacja fundamentów - izolacja storpów od zewnątrz - izolacja pod wylewki, czy ogrzewanie podłogowe

PIANKA W AEROZOLU

W Polsce są dostępne dwa rodzaje pianek w aerozolu: wężykowe oraz pistoletowe. Jeśli chodzi o popularność tego rodzaju pianek to zadziej budowlańcy używają pianki pistoletowej ze względu na wyższą cenę niż wężykowe.

Firma PURCHAMPION specjalizuje się głównie w ociepleniu pianką otwartokomórkową ocieplamy dachy poddasza, stropy. Zapraszamy do bezpłątnej konsultacji pod numerem telefonu: 697 737 418

IZOLACJE NATRYSKOWE - fundamenty - dachy - hale - poddasza - stropy - ściany